Evden Eve Nakliyat Ankara

Evden Eve Nakliyat Ankara

Çankaya Asansörlü Nakliyat

Atakan Ankara Nakliyat firmasını tercih ederek başta Ankara olmak üzere evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonel bir biçimde Türkiye’nin her noktasına şehir içi evden eve nakliyat ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini müşterilerimize güvenli evden eve nakliyat Ankara hizmetleri vererek sunmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmeti işinde uzmanlık gerektiren, titizlik ve özen gerektiren bir hizmet alanıdır. Bu doğrultuda evden eve nakliyat firmaları arasında tercih edeceğiniz firmanın profesyonel nitelikte olması ve en iyi ev eşyası taşıma ekipmanlarına yer vermesi en doğru çözüm olacaktır.

Evden eve nakliyat hizmetinde başarılı bir yol kat etmek için nakliye işleriniz öncesinde müşterilerimize taşınacak olan ev eşyalarının yoğunluğunu öğrenmek için ev eşyalarını taşıma hizmeti vermeden önce ev adresinize ücretsiz ekspertiz desteği sunarak taşınılacak eşyaların yerinde tespitini yaparız.

Nakliye işlerinin organize edileceği iki veya üç gün öncesinden nakliye firmamız ile irtibat kurduğunuz andan itibaren müsait olduğunuz bir saatte veya müsait olduğunuz bir günde evden eve nakliyat yapılacak eşyalarınızın tümü yerinde görülmesi yapılarak en güvenli evden eve nakliyat programı ekspertiz elemanımız ve eşya sahibi ile karşılıklı anlaşmaya varılır.

Bu yapılan programın içinde evinizde kaç kişilik tecrübeli personel kadrosunun hizmet vereceği, evinizin içindeki eşyaların tek seferde taşınması için evden eve nakliyat aracının kapasitesinin belirlenmesi, eşyalarınız çiziklerden ve kırıklardan korunması ve güvenli nakliyat hizmeti verilmesi için eşyaların taşınmasında zararlardan korumaya yarayan korunaklı ambalaj ve paket yapma malzemelerinin türü ve miktarının belirlenmesi, taşınacak ev eşyalarının bina kat sayısı yüksekte ise eğer asansörlü evden eve nakliyat vinçli makine yardımları ile mi yoksa asansörsüz olarak mı evden eve nakliyat yapılacağı gibi birçok evden eve nakliyat ayrıntıları ve hususları evden eve nakliyat hizmeti başlatılmadan öncesinde değerlendirmesi yapılarak güvenli evden eve nakliyat hizmeti sağlanmış olur.

Bu değerlendirmesi evden eve nakliyat öncesinde yapılan tespitler sayesinde eşyanın bulunduğu evde yapılarak belirtmiş olduğunuz nakliye tarihinde tecrübeli personel kadrolarımız, evden eve nakliyat aracımız, ambalaj ve paket yapma malzemelerimiz, evden eve nakliyat hizmetleri esnasında kullandığımız ekip ve ekipman yani alet edevatları ile taşınılacak ev adresinize gelerek güvenli evden eve nakliyat işlemi başlatılmış olur.

Evden eve nakliyat hizmetinde yeni nesil teknolojik gelişmelere ayak uydurarak ev eşyası taşımacılık hizmetlerinde asansörlü eşya taşıma ekipmanlarına önem verip benimseyerek yüksek kattan eşyasını taşıyacak olan müşterilerimize kusursuz nitelikte nakliye hizmeti sunmayı hedeflemek için Ankara asansörlü nakliyat hizmeti sunarak çalışmaktayız. 

Evden eve nakliyat faaliyetlerine başladığımız ilk günden bu güne dek Ankara’da hem şehir içi evden eve nakliyat hem şehirler arası evden eve nakliyat hem de asansörlü evden eve nakliyat olarak evden eve nakliyat Ankara hizmeti ihtiyaçlarınıza en kaliteli şekilde en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile yanıt vermekteyiz.

Dünya standartlarındaki evden eve nakliyat uygulamalarını başkent Ankara’nın Çankaya ilçesinde en dinamik ve en ekonomik şekilde değerlendirme yapabilmeniz için siz değerli müşterilerimize en uygun nakliyat fiyatları, en kaliteli nakliyat hizmetleri, en tecrübeli eleman kadroları, en yeni lüks olarak evden eve nakliyat için özel tasarlanmış kapalı kasa araç filosu, hijyenik temizlikte ambalaj ve paket yapma malzemeleri, yüksek katlı binalarda eşya taşıma hizmeti daha sağlıklı daha güvenli ve daha verimli hizmet sunabilmek için Ankara asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri vererek tecrübelerimizden fayda sağlamanız için sizlere evden eve nakliyat Ankara hizmetleri için 7/24 destek sağlayarak tüm Türkiye genelinde yardımcınız olmaktayız.

Ankara evden eve nakliyat firması olarak hizmete başladığımız günden bu güne kadar Ankara ilinin tüm ilçelerine Ankara şehir içi evden eve nakliyat, Ankara şehirler arası evden eve nakliyat ve Ankara asansörlü nakliyat hizmetini sigortalı olarak tecrübeli ekip kadroları eşliğinde sağlayan evden eve nakliyat Ankara işletmesi Atakan Nakliyat olarak her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyetine önem veren evden eve nakliyat Ankara işletmeciliği yapan Ankara nakliyat firmasıyız.

Bu çerçevede de tüm yapılacak olan evden eve nakliyat hizmetlerinde dinamik bir şekilde yönlenmesini sağlayarak 0 hata ile Ankara Nakliyat çalışması sergiliyoruz.

Eşyaların taşıma sırasında her türlü risk faktörüne karşı ilk başta eşyaların sigortalı nakliyat güvencesi altına alarak daha sonra koruma altına alınması için kaliteden ödün vermediği eşya ambalajlama ve paketleme hizmeti vererek evden eve nakliyat Ankara’da ekonomik çözümler geliştiriyoruz.

Tüm eşyalarınız firmamız tarafından nakliye süreci boyunca sigorta kapsamı ve ambalajlama paketlenmesi yapılarak korunma altına alınması sağlanmaktadır. Ankara evden eve nakliyat günü firmamız tarafından müşterilerimize sunduğumuz hizmetler aşağıda belirtmiş olduğumuz şekilde yapılması sağlanmaktadır. 

1 : Mobilya bazlı eşyalar rahat ve kusursuz nitelikte taşınabilmesi açısından eşyalarınıza de monte yaparız. Firmamız bünyesinde çalışan personeller tarafından mobilya eşyalar de monte edildikten sonra özel malzemelerine sarılarak de monteyi yapan personel tarafından araç içine yolda seyir halinde giderken zarar görmeyecek bir şekilde araçlarımıza eşyaların sıralanması yapılarak istiflenir.

Eşyanın gideceği yeni evde ise yine personel tarafından de monte edilen eşyalara montaj işlemi yapılarak müşterimizin istediği yere eşyanın kurulumu sağlanır.

2 : Kumaş türünde bulunan koltuk, kanepe türündeki eşyalarınız ilk olarak streç naylon malzemelere daha sonra ise kalın bir maddeye sahip havalı naylonlara sarılarak araç içine personellerimiz tarafından taşınır.

Eşyanın gittiği yeni evde ise müşterimiz talep ederse eğer ambalajlanan malzemeler paketlerinden açılır ve ağır eşyalar veya büyük boy ebatlara sahip eşyaların kaba olarak dizayn edilmesi personellerimiz tarafından yapılmaktadır. 

ankara asansörlü nakliyat çankaya

3 : Kırılacak bardak, tabak, porselen ve yemek takımı gibi eşyalar özel kağıt malzemelere tek tek sarılır.

Cam ve porselen takımı eşyalar sarıldıktan sonra düşme sırasında zarar görme ihtimali çok az olan köpüklü karton koliler içine konularak aracımıza personellerimiz tarafından yüklenir. Eşyanın gittiği yeni evde ise mutfak dolaplarınızın içine eşyalarınız konulur.

4 : Elbise dolabınız içindeki kıyafetler ütüsü kırışmadan şeffaf poşetler içine konularak askılı dolaplarımız içerisinde taşınır.

5 : Elektronik eşyalar streçlere sarılarak olası çizilme durumlarına karşı korunur ve karton koliler içine dikkatli bir şekilde konularak araç içine konulur. Eşyanın getirildiği yeni evde ise personellerimiz tarafından çalışır bir konuma getirilerek teslim edilir.

Evinizde bulunan tüm eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Özel ve güvenli olarak devamlı verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetimizde asansörlü taşıma ekipmanları kullanılır ve sigorta kapsamında evden eve nakliyat hizmeti müşterimize kusursuz ve güvenli olarak verilmesi sağlanır. 

Bu hizmetimizde hiçbir eşyaya elinizi sürmeden ummuş olduğunuz profesyonel eşya taşımacılık hizmetlerini Ankara Evden Eve Nakliyat firmaları arasında hizmet veren Atakan Nakliyat firmamızdan alabilmeniz için bizi seçin karlı çıkın bizi seçin mutlu huzurlu ve sorunsuz olarak eşyalarınızı güvenli evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız ile taşınmasına vesile olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.