Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

ankara asansörlü nakliyat çankaya

Yüksek Katlara Ev Eşyaları Nasıl Taşınır?

Yüksek katlı yapılara ev eşyaları nasıl taşınır sorusu her zaman ev eşyasını yüksek katlara taşıma yaptıracak olan kişilerin aklını kurcalayan bir durum olmuştur.

Bu veya buna benzer durumlarda evden eve taşımacılık firmaları hem çok daha hızlı taşımacılık hizmeti veren, hem çok daha güvenli taşımacılık hizmeti veren ürünü yani asansörlü taşımacılık hizmetini devreye koymaktadırlar.

Asansörlü taşımacılık hizmeti hem çok daha güvenli olarak yapılmakta, hem çok daha hızlı olarak verilmekte, hem de eşya sahiplerine ve evden eve taşımacılık şirketlerine zamandan kazandırmaktadır.

Asansörsüz taşımacılık hizmetine göre asansörlü taşımacılık hizmetleri hem çok daha uygun evden eve taşımacılık fiyatları ile yapılmakta, hem de zamandan kazandırmaktadır.

Eşyaların güvenli ve çok daha hızlı olarak yüksek katlı yapılardan taşınmasını isteyen eşya sahipleri genellikle asansörlü taşımacılık firmaları ile iletişim kurup anlaşma yaparak eşyalarını asansörlü taşıma hizmeti ile taşıma yaptırmaktadırlar.

Yüksek katlı yapılardaki dairelerden eşya taşımak düşük katlı dairelerle eşya taşıma hizmetinin eşleştirilmesi yapıldığında düşük katlı dairelerden eşya taşımak her zaman hem çok daha kolay olmaktadır.

Hem çok daha hızlı ve güvenli yapılabilmektedir. Hem zamandan tasarruf ettirerek zamandan kazandırmaya vesile olmaktadır. Hem de çok daha güvenli ve basit olarak yapılabilen bir evden eve taşımacılık hizmeti ile müşterilerine taşımacılık firmaları tarafından servis edilen en kolay ve de en hızlı yapılan bir taşımacılık hizmetidir.

Yüksek katlı yapılarda eşya taşımacılık hizmetinde evden eve taşımacılık firmaları tarafından kullanılan iki farklı hizmet seçeneği mevcuttur.

Ev eşyalarınızı taşıma yaptıracağınız bina içinde büyük ve güçlü yük taşıma asansörü var ise eğer, ev eşyalarınızın taşınması bina içindeki asansörlü ev taşıma işlemi uygulanarak taşınması yapılmaktadır. Bu evden eve taşımacılık firmaları tarafından uygulanan birinci seçenektir.

Bu uygulanan bina içindeki asansörlü ev taşıma seçeneği hem eşyalarını taşıtacak olan müşterilerimiz tarafından çok daha maliyetsiz olmaktadır, hem de eşyalar yüksek katlı yapılardan çok daha hızlı ve çok daha güvenli olarak taşınabilmektedir.

Bu taşımacılık firmaları tarafından uygulanan seçenek sayesinde hem evden eve taşımacılık fiyatları çok daha ekonomik olarak yapılabilmekte, hem de yüksek katlı yapılardan eşyalarını Ankara taşımacılık firmaları ile anlaşma yaparak taşıtacak olan eşya sahiplerine zamandan kazandırmaktadır.

Evden eve taşımacılık firmaları tarafından yüksek katlı yapılarda eşya taşımacılık işlerinde uygulanması yapılan ikinci seçenekler arasında mevcut olanlar ise şunlardır.

Yüksek katlı yapılarda eşya taşımak için bina içinde büyük ve güçlü yük asansörü yok ise eğer evden eve taşımacılık hizmeti veren firmaların kendine ait yani kendi bünyesinde bulunan hidrolik asansörlü taşımacılık sistemini kullanarak eşyaların taşınmasını yapmak durumundadır.

Bu gibi durumlarda yani ev eşyası taşıma işlemini asansörlü taşımacılık aracı sistemleri kullanılarak yapılması gibi durumlar hem ekonomik açıdan uygun olmayıp çok daha fazla miktarlarla yani yüksek olan asansörlü taşımacılık fiyatları tarifesi uygulanarak yapılmaktadır.

Asansörlü taşımacılık hizmeti çok daha iyi ve elverişli ve çok daha faydalı bir şekilde yapılabilmesi için hem eşyalarınızın yüklenmesi yapılacağı taşımacılık aracı adresinizde olmakta, hem asansörlü taşımacılık aracı adresinizde olmakta, hem de personel arkadaşlarımız adresinizde olmaktadır.

Asansörlü taşımacılık fiyatları bu yüzden normal olan taşımacılık fiyatlarına göre biraz daha fazla miktarlarla yapılmaktadır.

Ankara asansörlü taşımacılık işlemleri sırasında hem aracın iki tane olması, hem katın yüksek olması, hem personelin fazla olması, hem de mazot maliyetlerinin fazla olması gibi etkenlerden dolayı Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları haliyle ekonomik olmayıp yüksek fiyatlarla yapılmaktadır.

Normal olan asansörsüz taşımacılık hizmeti hem eleman sayısını azaltmaktadır, hem aracın sayısını azaltmaktadır, hem de mazot maliyetlerini biraz daha düşürmektedir. Bu da normal olarak asansörsüz yapılan evden eve taşımacılık hizmeti hem çok daha ekonomik olarak çok daha ekonomik maliyetler ile evden eve taşımacılık fiyatları ile yapılmasına vesile olmakta, hem de çok daha hızlı ve çok daha güvenli olarak kolay bir şekilde asansörsüz taşımacılık hizmeti verilerek tecrübeli personellerimiz tarafından kusursuz yapılabilmektedir.

Evden eve taşımacılık firmalarından eşya taşıma hizmeti alacak olan kişiler her zaman normal olarak yapılan yani asansörsüz taşımacılık hizmetini tercih ederek hem Ankara taşımacılık fiyatları konusunda karlı çıkmışlardır, hem de çok daha hızlı ve çok daha güvenli Ankara evden eve taşımacılık hizmetinden faydalanarak zamandan tasarruf sağlamışlardır.

Normal olarak taşımacılık şirketleri tarafından yapılan ev eşyası taşımacılık uygulaması hem müşterilerin cebini yakmadan taşınmasını sağlamaktadır, hem de çok daha hızlı ve çok daha güvenli olduğundan dolayı, zamandan çok daha fazla kar elde ettirmektedir.

Evden eve taşımacılık Ankara hizmetinin neleri kapsadığının hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için Asansörlü taşımacılık Ankara firmamızı 7/24 iletişim menüsünden temas kurarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık Sistemi İle Yüksek Katlı Yapılardan Eşya Taşıma İşlemi Nasıl Yapılabilmektedir?

Oturduğunuz daire yüksek katlı konutta ise ve bu yüksek katlı konutta eşyaların taşınması için büyük ve güçlü olan yük asansörü mevcut değilse eğer asansörlü taşımacılık hizmeti veren firmalardan yardım almalısınız.

Yüksek katlı bloklardan hem ev eşyalarınızın çok daha hızlı ve çok daha güvenli olarak taşınmasında siz değerli müşterilerine destek sağlayan hem de ofis veya büro eşyalarınızın çok daha hızlı ve çok daha güvenli olarak yüksek katlı bloklardan taşınmasına vesile olan profesyonel hizmet sağlayan Ankara asansörlü taşımacılık firmaları ile çalışmalısınız.

Yüksek katlı bloklardan ev eşyalarının çok daha güvenli ve çok daha hızlı taşınması veya büro ofis eşyalarınızın yüksek katlı bloklardan çok daha hızlı ve çok daha güvenli olarak taşınmasını sağlamak için her zaman tercihiniz asansörlü taşımacılık hizmeti olmalıdır.

Asansörlü evden eve taşımacılık işlemi diğer normal olarak yapılan evden eve taşımacılık türlerine göre hem daha masraflı olmaktadır, hem çok daha dikkatli olarak yapılmaktadır, hem de diğer normal olan taşımacılık işlemine göre çok daha uzun bir süreçte yapılmaktadır.

Asansörlü nakliyat veya asansörlü taşımacılık her ikisi de aynı eş değerde olan bu hizmeti bu işte uzman olmayan profesyonel hizmet veremeyen kişiler tarafından yapılırsa eğer hem eşyalarınız zarar görebilir, hem nakliyat ve taşımacılık işi çok daha uzun bir süreçte yapıldığı için zaman kaybına neden olabilmektedir.

Eşyalarınızı yüksek katlı bloklardan taşıma yaptıracaksanız eğer bu işte uzman olan profesyonel olarak asansörlü taşımacılık hizmeti sunan firmaları tercih etmelisiniz. Asansörlü taşımacılık hizmetinde ilk dikkat edilmesi gereken ve ilk olarak hedeflenmesi yapılan en önemli konu ise bina dışına kurulum yapılacak olan asansörün hangi kısma güvenli olarak kurulması olacaktır.

Çünkü eşya taşıma asansörü kaç lira olduğunun farkındayız. Çok pahalı miktarlarla alınan asansörlü taşımacılık aracı dikkatli ve güvenli olarak binanın dış cephesine kurulmalıdır. Asansörlü taşımacılık aracı sadece bu işte uzman olan operatör ehliyetine sahip olan deneyimli kişiler tarafından kullanılmalıdır.

Asansörlü taşımacılık aracı acemi kişiler tarafından kullanılır ise eğer hem canınıza, hem eşyalarınıza, hem de çevrenizdekilere telafisi mümkün olmayan büyük zararlar açabilmektedir bu yüzden asansörlü taşımacılık aracı kusursuz ve güvenli kullanan bu işte uzman olan ehliyetli kişiler tarafından kullanılması en doğru çözüm olacaktır.

Bina dışında kurulan asansörlü taşımacılık sisteminin en iyi koşullarda rahatlıkla çalışabilmesi için, yüksek katlı blokların üst katlarına rahatlıkla eşyaları çıkarmak veya eşyaları aşağıya indirebilmesi için, yeterli miktarda büyük ve küçük eşyaların asansörlü taşımacılık hizmeti ile sorunsuz ve güvenli taşınabilmesi için, asansörlü evden eve taşımacılık sisteminin bina dış cephesine kurulum yapılacağı yerin bina boşluğu engel olmaması için genellikle bina dış cephesinin düz olması gerekmektedir.

Asansörlü taşımacılık esnasında eşya taşıma boşluğu olması için genellikle asansörlü taşımacılık firmaları tarafından ilk seçim dairenin balkonundan kurulması yapılarak eşyaların asansörlü nakliyat hizmeti balkon üzerinden eşyalar aşağıya veya üst katlara taşınmaktadır.

Asansörlü taşımacılık Ankara hizmetinde bazen balkon kapıları çok dar olması ve büyük eşyaların balkon kapısından sığmayışı gibi sorun yaratan durumlarla Ankara asansörlü taşımacılık firmaları karşı karşıya kalınabilmektedir.

Bu gibi sorun yaratan durumlarla karşı karşıya kalan asansörlü taşımacılık firmaları ikinci tercihi kullanmaktadırlar. İkinci kullanılan asansörlü taşımacılık tercihi ise balkon kapısının marangoz ustalarımız tarafından sökülmesidir. Bu ikinci olarak kullanılan tercih kapının sökülmesi sayesinde hem büyük eşyaların rahatlıkla balkona çıkarılmasını ve asansörlü taşımacılık aracı sistemi ile taşınmasına neden olmaktadır.

Asansörlü taşımacılık firmaları balkon kapısını sökerek kendilerinin daha rahat ve güvenli olarak eşyaların taşınmasını sağlamak için kapıyı sökerek eşya boşluğu oluşturmuş olurlar.

Asansörlü taşımacılık hizmetinde yüksek katlı oturduğunuz blokta balkon yok ise eğer asansörlü Ankara taşımacılık firmaları tarafından uygulanan diğer eşya taşıma seçeneği en büyük ve geniş alana sahip olan dairenin penceresi ve camı sökülerek asansörlü taşımacılık Ankara hizmeti verilerek yapılmaktadır.

Bu yapılan evden eve asansörlü taşımacılık işlemi işinde uzman olmayan asansörlü taşımacılık hizmeti vermeye çalışan acemi nakliyeciler tarafından yapılır ise eğer evinizin penceresi veya evinizin kapısına ve eşyalarınıza kalıcı hasarlar verebilirler.

Bu işte uzman olan Ankara asansörlü taşımacılık firmaları, bu işe yıllarını vermiş olan asansörlü taşımacılık firmaları, bu işi sigortalı taşımacılık poliçesi güvencesi ile veren asansörlü taşımacılık, bu işi tecrübeli ve deneyimli kişiler ile yapan asansörlü taşımacılık, bu işte kurumsal olarak çalışan asansörlü taşımacılık, bu işi en uygun Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları ile ekonomik bütçe ile sizlere hizmet veren Ankara asansörlü taşımacılık firmaları ile çalışmanızı tavsiye etmekteyiz.

Bu işte tecrübeli ve profesyonel olan asansörlü evden eve taşımacılık firmaları hem evinizin kapısını korur, hem evinizin penceresini korur, hem de eşyalarınızı koruyarak sorunsuz, hızlı, kusursuz ve en iyi asansörlü taşımacılık hizmeti vererek işi sonlandırır.

Asansörlü taşımacılık hizmetinde bir diğer önemli olan ve dikkat edilmesi gereken nokta ise asansörlü taşımacılık aracının cadde ya da sokak üzerinde trafiğe ve yayalara engel teşkil etmeden nereye konumlandırılacağı konusu da asansörlü taşıma firmaları tarafından önem teşkil etmektedir. 

Ankara asansörlü taşıma firmamızda asansörlü taşıma aracı ile eşya taşıma işlemi tüm taşınacak olan ev eşyalarının uzman personellerimiz tarafından paket ve ambalaj edilmesi yapıldıktan sonra asansörlü taşımacılık işlemi firmamız tarafından gerçekleşmektedir.

Ambalajlı ve paketli olarak başlatılan asansörlü nakliyat hizmeti hem çok daha güvenli eşya taşıma hizmeti sunar, Hem de normal eşya taşıma hizmetine göre eşyalar çok daha iyi paketlenme ve ambalaj edilmelidir ki herhangi bir kazada eşyaların zarar görme ihtimalini çok daha az seviyeye düşürülmesi için asansörlü taşımacılık hizmeti eşyaların ambalaj ve paketlenmesi yapıldıktan sonra başlatılması en doğru ve yapılması gereken ilk tercihler arasında olmalıdır.

Paketlenmesi ve ambalaj edilmesi yapılan tüm ev eşyalarınız yüksek katlı binaya çıkarılması veya yüksek katlı binalardan aşağıya indirilmesi asansörlü nakliyat ürününün eşyaların konulması için derin eşya taşıma kovası olan mevcut yük bölümündeki haznesine eşyalar sekiz veya on adet şeklinde yerleştirilerek kademe kademe taşınarak yukarıya veya aşağıya asansörlü nakliyat işlemi kullanılarak çok daha hızlı ve çok daha güvenli olarak eşyaların tamamı taşınmış olur.

Asansörlü evden eve taşımacılık Ankara aracı ile aşağıya indirilen eşyalar evden eve taşımacılık Ankara aracının içine istif edilerek düzenli yerleştirilmesi sağlanmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetinin Avantajları

Eşyalarınızı taşınacağınız ya da taşınmayı planladığınız evde bina içinde yük taşıma asansörü mevcut değil ise eğer o zaman asansörlü nakliyat hizmeti bir tercihten daha çok bir gerekli olan ihtiyaca dönüşmektedir.

Bazı yüksek katlı binalardan eşya taşıma durumlarında bina içinde eşya taşımak için yük asansörü bulunsa dahi yüksek katlı binalarda oturan kişiler tarafından sık sık taşınma ihtiyaçlarında evden eve taşımacılık firmaları ile iletişime geçerek asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyalarının taşınmasını istediğini taşımacılık şirketlerine belirtmektedirler.

Özellikle küçük ve dar asansörü olan yüksek katlı binalarda sık sık eşyalarını taşıma yaptıracak kişiler tarafından asansörlü taşıma hizmetleri tercih edilmektedir. Çünkü bazı eşyalar binanın içindeki küçük ve dar olan asansörlere kaba olan ev eşyalarının sığmaması asansörlü taşımacılık hizmetinin tercihini arttırmaktadır. 

Asansörlü evden eve taşıma hizmetinde yaşanan avantajlardan birisi de taşıma yapılacak olan binada yaşayan komşuların asansörün uzun süreler meşgul edilmesinden rahatsız olması da asansörlü nakliyat hizmetini tercih etmek için bir diğer sebep olmaktadır.

Asansörlü taşıma Ankara işlemi her zaman geleneksel olarak yapılan nakliye ve taşımacılık işlemi hizmetine göre çok daha güvenli bir yöntem olmaktadır. Ankara asansörlü taşıma hizmeti alarak taşınmaya ve taşınırken gerekli olan plan ve programa sık sık ihtiyaç duyulduğu zaman Ankara asansörlü evden eve taşımacılık sektöründe hizmet veren asansörlü ev taşıma firmalarının kapıları çalınmaktadır.

Asansörlü evden eve taşımacılık işleri eşyasını taşıma yaptıracak olan kişilerin en çok tedirgin olduğu ve kendinde en çok stres yaptığı konulardan birisi olmaktadır. Özellikle çalışan kişilerin bu yoğun ve tempolu olacak süreci sakin ve planlı olarak yürütebilmek tek başına yapılabilecek bir durum değildir. 

Eşya taşıma personelleri eşyaları bina içindeki merdivenlerden indirirken eşyaları merdiven köşelerine, binanın tavanlarına veya apartmanın duvarlarına sürtüp çarpabiliyor. Bu gibi durumlarda eşyalara ister istemez hasar ve zarar verebiliyordu.

Nakliye hizmeti sırasında eşyaların en çok zarar gördüğü nokta genellikle paketlenen eşyanın araca taşınması ya da araçtan eve taşınması sırasında oluyor. Bu gibi durumlardan kaçınmak için asansörlü evden eve taşıma işlemi ev eşyası taşıma hizmeti alacak olan kişiler tarafından her zaman sıkça tercih edilmekte ve önerilmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Ankara asansörlü taşımacılık hizmetine genellikle hangi katlarda ihtiyaç duyulmaktadır? Eşyaların taşınacağı katlara göre Asansörlü ev taşıma ücreti ne kadar? Eşyaların taşınacağı kat sayısı yükseldikçe asansörlü ev taşıma ücreti maliyetleri artmaktadır.

Asansörlü nakliyat kaçıncı kata kadar kullanılmalıdır? Asansörlü nakliyat en fazla 25 kat yüksekliğine kadar kullanılmaktadır. Eşya taşıma asansörü kaç lira? En iyisi ve en pahalısı olan ve en çok taşımacılık firmaları tarafından tercih edilen teleskopik asansörlü taşımacılık araçları hem pahalı olanıdır, hem de en çok tutulan modelidir.

Eşyaların alınacağı ya da bırakılacağı ev ikinci kattan daha yüksek kata sahip ise asansörlü taşımacılık hizmetinin tercih edilmesi hem eşya sahipleri için hem de asansörlü taşımacılık firmaları için büyük fayda sağlayacaktır. Asansörlü taşımacılık hizmeti üç çeşit hizmet ile yapılmaktadır.

Birincisi ve en çok evden eve taşımacılık firmaları tarafından tercih edilerek kullanılanı teleskopik asansörlü taşımacılık ismi ile bilinen hizmet ürünüdür. İkincisi ise hidrolik asansörlü taşımacılık hizmetidir. Üçüncüsü ve sonuncu olanı ise elle kurmalı asansörlü taşımacılık hizmetidir bu elle kurmalı asansörlü taşımacılık hizmeti elektrik gücü ile çalışmaktadır bu elle kurmalı asansörlü taşıma hizmeti nakliye aracının giremediği dar yerlerde veya binaların park içinde olması gibi durumlarda bu elle kurmalı asansörlü taşıma hizmeti devreye konulmaktadır.

Üç çeşitten oluşan asansörlü taşımacılık hizmetinin yapacağı evden eve taşımacılık işlemi aynı eş değerde olduğu için Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları da üç çeşit ile yapılan asansörlü taşımacılık hizmetlerinde aynı fiyat ile yapabilmesidir.

Yani ister teleskopik asansörlü taşımacılık hizmeti olsun, ister hidrolik asansörlü taşımacılık hizmeti olsun, ister elle kurmalı asansörlü taşımacılık hizmeti olsun asansörlü taşımacılık fiyatları konusunda her üç çeşitten oluşan asansörlü taşımacılık hizmeti fiyat olarak hangi asansör olursa olsun aynıdır.

Ankara asansörlü taşımacılık hizmeti ile gerçekleştirilen bu kolaylık sağlayan işlem eşyaların hiçbir zarar ziyan ve hasar görmeden güvenle taşınmasında ve sık sık yüksek katlı yapılarda tercih edilerek kullanılmaktadır.

Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları eşya sayısına göre kaçıncı kattan alınıp nereye teslim edileceğine göre asansörlü taşıma fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Her yapılan yüksek kat aynı kat olmadığı için ve katların aşırı yüksek olması durumlarında asansörlü taşımacılık fiyatları bir hayli yükseliş göstermektedir.

Firmamız sunduğu avantajlı teklifleriyle, müşterilerine bütçesini zorlamadan nitelikli hizmet alma imkânı tanır. Ankara asansörlü nakliye fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi almak için bizimle 7/24 iletişime geçmeniz mümkündür.

Asansörlü Nakliyat İşleminin Dezavantajları Nelerdir?

Evden eve nakliyat firmaları tarafından verilen asansörlü nakliyat hizmetinin eşya sahiplerine bir çok avantajı olduğu gibi bir çok da dezavantajları mevcuttur. Asansörlü nakliyat firmaları tarafından eşya sahiplerine uygulanan dezavantajların en büyüğü ise yüksek fiyatlarla ekonomik olmayan büyük miktarlarla yapılan asansörlü nakliyat fiyatları maliyettir.

Normal olan asansörsüz taşıma işlemine göre nakliyat firmaları tarafından ortalama yüzde otuz veya yüzde kırk daha yüksek ücret talep edilen asansörlü nakliyat işlemi yüksek katlı bloklardan eşya taşıma işlemini hem daha hızlı olarak, hem çok daha güvenli olarak, hem de çok daha hassas olarak eşya taşınması yapsa bile çoğu eşyasını yüksek katlı bloklardan taşıma yaptıracak kişiler tarafından yüksek maliyetlerden ötürü mecbur kalmadığı sürece asansörlü nakliyat hizmetini tercih edemiyor. Asansörlü nakliyat Ankara işlerinde profesyonel hizmet sunan nakliyat firmamız asansörlü nakliyat işlemlerini tüm Türkiye genelinde uygulamaktadır.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir