Kurumsal

Kurumsal

Evden Eve Taşımacılık sektörüne 1990 yılında Ankara ilinin Çankaya ilçesinde katılan Ankara kurumsal taşımacılık firmamız her zaman müşteri memnuniyetine, kaliteli hizmet ve en iyi taşıma çözümlerini en uygun taşımacılık fiyatları ile sunabilmek için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti evden eve taşımacılık Ankara firması olarak göstermekteyiz.

Her zaman işimizi kaliteli ve güvenli şekilde yerine getirmek için her yaptığımız evden eve taşımacılık hizmetini özenle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Eşyalarını taşıdığımız müşterilerimizin referansları ve tavsiyelerini önemsediğimiz ve değer verdiğimiz için en iyi koşullarda en üst düzeyde evden eve taşımacılık ve evden eve nakliyat hizmetlerini sözleşmeli ve sigortalı olarak tecrübeli ekip kadrolarımız eşliğinde tüm Türkiye geneline profesyonel taşımacılık ve nakliyat hizmetleri vererek sunmaktayız.

Çıkmış olduğumuz bu evden eve nakliyat ve evden eve taşımacılık sektörü olan serüvende birçok kamu kurumlarının ve özel şirketlerin ilk tercihleri arasında olan Atakan Nakliyat , Ankara Kurumsal Taşımacılık Firmaları arasında ilk sıralarda yerini almayı başarmıştır. İşini yapmış olduğumuz kişiler, taşımış olduğumuz binlerce kurum, şirketin göndereceği yeni müşteriler ile çalışma potansiyelimizi her zaman koruyarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir Ankara evden eve nakliyat şirketiyiz.

Evden eve nakliyat Ankara sektöründe her zaman müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde yerini ilk sıralarda sabit tutarak müşteri memnuniyetine ne kadar değer ve önem verdiğimizi özenli çalışmalarımız sayesinde kişiler ve kurumlar tarafından tercih ve tavsiye edilmeyi de başarmış olduk.

Bir müşteri memnuniyetinin bin müşteri memnuniyetine tekafül edeceğini düşünerek siz değerli müşterilerimize verdiğimiz en iyi evden eve nakliyat hizmetleri, en iyi evden eve taşımacılık hizmetlerini, en uygun Ankara evden eve nakliyat fiyatları tarifesi uygulayarak çalışmamız sayesinde bizi tercih eden kişiler hem en iyi koşullarda eşyalarını taşıttılar, hem de ekonomik açıdan karlı çıkmış oldular.

Ankara’da yaptığımız en iyi iş kalitesi sayesinde evden eve taşımacılık ve evden eve nakliyat hizmeti konusunda herkesin güvenini ve sempatisini kazanmanın haklı olarak gururunu ve heyecanını yaşamaktayız.

Ankara merkezli olan evden eve nakliyat firmamız hem şehir içi evden eve nakliyat, hem şehirler arası evden eve nakliyat, hem parça eşya taşımacılık, hem kurumsal taşımacılık, hem ofis büro taşımacılık, hem de asansörlü taşımacılık hizmetleri konusunda en üstün hizmeti en uygun Ankara nakliyat fiyatları tarifesi uygulayarak garantili, güvenli, kusursuz ve en hızlı şekilde müşterilerinin istek ve arzularını yerine getirmektedir.

Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna kadar garantili, güvenli, kusursuz, sözleşmeli ve sigortalı olarak tecrübeli ekip kadrolarımız eşliğinde sizler elinizi hiç bir eşyaya sürmeden ve dokunmadan ambalaj edilmesi, paket yapılması, tüm yere basan eşyaların sarılarak toparlanması evden eve nakliyat aracına yüklenmesi, yeni evinizde tekrar nakliyat aracından evin içine çıkarılması işlemini tamamen profesyonel ekip eşliğinde sizlere hizmet veren personel kadrolarımız yapmaktadır. 

Çeşitli ve farklı ölçekli ticari işletmelerin eşyalarını sayısını hatırlayamadığımız kadar çok taşıdık. Ankara’da oturan tüm evden eve nakliyat Ankara firmamız ile eşyalarını taşıma yaptığımız müşterilerimiz bizim kalıcı referansımızdır.

Güvenli, kusursuz, tecrübeli, ambalajlı, paketli, sigortalı, eleman kadrolu olarak hem asansörlü nakliyat hizmetleri, hem şehir içi nakliyat hizmetleri, hem şehirler arası nakliyat hizmetleri, hem sigortalı nakliyat hizmetleri, hem de parça eşya taşıma nakliyat hizmetlerini en uygun Ankara evden eve nakliyat fiyatları tarifesi uygulayarak ekonomik çözümler üretmekteyiz.

En iyi ve en kaliteli evden eve nakliyat Ankara hizmetlerini en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile alabileceğinizi siz değerli müşterilerimize bildirmek isteriz.

Evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık ve asansörlü taşımacılık hizmetlerimizden avantajlı ve ekonomik olarak nakliyat fiyatları tarifesinden faydalanmak için bizi seçin karlı çıkın bizi seçin mutlu kalın.

ankara asansörlü nakliyat çankaya

Misyon

Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyetini merkeze alan kişi hak ve özgürlüklerine saygılı her daim kendi işine odaklanan bir anlayışla faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Şartlar ne olursa olsun müşterisine karşı sorumluluk anlayışıyla hareket etmekteyiz.

Vizyon

Atakan Nakliyat Firması olarak şirketimizin en temel prensibi kendi sektöründe çağına standartlarına uygun disiplinle eşsiz hizmetini ifa etmektir. Bu vizyonu benimseyen kurumumuz ulusal ve bölgesel çapta sürekli kendisini yenileyerek prensibine sadık kalmayı başarmış bir evden eve nakliyat Ankara kuruluşudur.

Bizi seçin eşyalarınız en güvenli şekilde kusursuz olarak taşınmasına vesile olun, Bizi seçin en uygun evden eve nakliyat fiyatları ve en uygun asansörlü nakliyat fiyatları ile ekonomik olarak tüm Türkiye genelinde uyguladığımız ekonomik nakliyat fiyatları hizmetimizden faydalanarak hem karlı çıkın, hem de kazançlı çıkın.

7/24 İletişim Menüsünden Bizi Arayabilirsiniz.